Щодо призначення субсидій

Дата: 19.05.2021 19:15

З 1 травня введена в дію нова постанова Кабінету Міністрів про призначення субсидій. Зміни в постанові передбачають оновлення даних про отримувачів субсидій, зменшення кількості комісійних справ і т.д. Оновлена також і форма заяви, але наразі ще не затверджений зразок нової заяви.

У зв'язку з цим заяви на субсидії для домогосподарств, що використовують тверде паливо, ми будемо приймати після затвердження даного бланку (орієнтовно з середини червня), а для тих, що використовують природний газ, - ближче до опалювального періоду, з введенням в дію програмного комплексу "Соціальна громада".

Принагідно зазначимо, що документи на оформлення субсидії ви можете подати у соціальний відділ через старосту (з інших сіл не обов’язково особисто їхати у Бишів!)