Фото без описуКампанія декларування: мешканці Київщини задекларували дохід на суму 6,6 млрд грн

18 травня 2021

За підсумками кампанії декларування мешканці Київщини подали 10 390 декларацій про майновий стан і доходи, в яких зазначили дохід на суму 6,6 млрд грн. Про це повідомила начальник ГУ ДПС у Київській області Олена Виноградова. Зокрема, вона зазначила, що жителі пристоличного регіону подали на 4% або 363 декларації більше, аніж торік.

Найбільшу кількість декларацій подано у Білоцерківському районі – 3 899, або 38% з усієї кількості по області. На другому місці – Бучанський район з 1712 деклараціями, а завершує трійку лідерів – Броварський район, мешканці якого звітували про свої доходи у 1457 деклараціях.

«Цьогоріч громадяни та самозайняті особи задекларували дохід, отриманий у 2020 році, на суму 6,6 млрд грн. Вказана сума на 36% або 1,7 млрд грн перевищує показник попередньої кампанії декларування, що проходила у 2020 році за підсумками 2019 року. З цієї суми до бюджету надійде 158,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб та майже 24 млн грн військового збору», - зазначила начальник податкової служби області.

Фастівська ДПІ ГУ ДПС у Київській області