Фото без описуФото без описуГоловою Бишівської сільської ради Іваном Рознаєм,  спільно зі старостами громади, у цей передсвятковий день, було вручено пасхальні пакунки зі смаколиками одиноким  людям похилого віку, що мешкають на території Бишівської територіальної громади. Фото без описуФото без описуФото без опису

Щороку усі ми ретельно готуємо до Пасхи наші села, домівки та наші душі. Але і у буденних клопотах ми забуваємо, що насправді Великдень у наших серцях щодня і щомиті, бо він – символ доброти і вічності. Давайте спробуємо бути чуйнішими до людей які нас оточують та потребують нашої допомоги щоденно. Давайте будемо берегти тих, хто поруч, щодня. Давайте будемо добрішими один до одного в ці нелегкі та не прості часи. Христос воскрес!