Бишівська сільська рада

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад керівника відділу містобудування і архітектури  та спеціалістів структурних підрозділів Бишівської сільської ради:

* Начальник відділу містобудування і архітектури;

• Спеціаліст-юрисконсульт загального відділу;
  • Спеціаліст з оборонної діяльності, мобілізаційної роботи, цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами загального відділу;
  • Головний спеціаліст відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури ,транспорту, зв’язку, екології та агропромислового розвитку ;
  • Спеціаліст з агропромислового розвитку відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури ,транспорту, зв’язку, екології та агропромислового розвитку;
  • Спеціаліст 1 категорії  відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури ,транспорту, зв’язку, екології та агропромислового розвитку;
  • Головний спеціаліст – бухгалтер відділу соціального захисту населення;
  • Головний спеціаліст відділу соціального захисту населення;

Вимоги до кандидатів:

Для начальника відділу містобудування і архітектури: Громадянство України, знання положень Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції» та інші законодавчі документи щодо організації та діяльності органів місцевого самоврядування і нормативні-правові акти відповідно до функціональних обов’язків в тому числі знання Законів України  «Про архітектурну діяльність», «Про регулювання містобудівної діяльності в Україні», «Про основи містобудування» тощо. Вільне володіння державною мовою. Навички роботи з комп’ютерною технікою, програмними продуктами та оргтехнікою. Кандидат на посаду начальника відділу містобудування і архітектури повинен мати повну вищу архітектурну освіту, освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра та стаж організаційної і професійної роботи за фахом у сфері містобудування і архітектури не менше 5 (п’яти) років.

Для спеціалістів структурних підрозділів: Громадянство України, знання положень Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції» та інші законодавчі документи щодо організації та діяльності органів місцевого самоврядування і нормативні-правові акти відповідно до функціональних обов’язків.

Вища повна освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста або освіта рівня бакалавра. Вільне володіння державною мовою. Навички роботи з комп’ютерною технікою, програмними продуктами та оргтехнікою, досвід роботи на службі в органах місцевого самоврядування, державної служби або досвід роботи на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форм власності не менше 1(одного) року.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі  подають такі документи:

1. заяву про участь у конкурсі ;
  2. заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  3. дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  4. копії документів про освіту з додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  5. копію документа, який посвідчує особу;
  6. копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
  7. довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).
  8. декларацію особи, уповноваженої на виконання функції держави або особи місцевого самоврядування у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції» .

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи приймаються протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: кабінет № 2 (Загальний відділ), вул. Київська 48, с. Бишів Фастівського району Київської області.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за телефоном (04578) 2-12-89.