ПРО ВИЗНАЧЕННЯ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ДЛЯ УЧАСТІ У ПІЛЬГОВОМУ ВІДПУСКУ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ЗА РЕЦЕПТАМИ ЛІКАРІВ ГРОМАДЯНАМ, ЯКІ МАЮТЬ НА ЦЕ ПРАВО ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНОДАВСТВА

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 №1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань», з метою забезпечення виконання заходів Програми розвитку, підтримки комунальних закладів охорони здоров’я та надання медичних послуг понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення Бишівської сільської ради на 2021 рік, Бишівська сільська рада повідомляє про визначення суб’єктів господарювання, які будуть здійснювати відпуск лікарських засобів безоплатно і на пільгових умовах у разі амбулаторного лікування за рецептами лікарів громадянам, які мають на це право відповідно до законодавства.

Перелік документів, які необхідно подати:

-лист-пропозиція про бажання укласти договір про участі у пільговому відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів громадянам, які мають на це право відповідно до законодавства;

- ліцензія на роздрібну торгівлю лікарськими засобами;

- ліцензія на здійснення діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів (за умови наміру відпуску таких препаратів);

- виписка з ЄДР;

- цінова пропозиція на лікарські засоби для забезпечення пільгових категорій громадян з переліком лікарських засобів.

Перевага буде надаватися тим суб’єктам господарювання, які відповідатимуть вищезазначеним вимогам та запропонують найнижчі ціни.

Документи подавати до 09.04.2021 у загальний відділ Бишівської сільської ради за адресою:

вул. Київська, 48, с. Бишів, Фастівський р-н, Київська обл. Довідки за телефоном (04578) 2-12-89