Шановні депутати Бишівської сільської ради VIII та VII скликань!

Звертаємо Вашу увагу, що добігає кінця період подання щорічної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік.

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» депутати сільких рад зобов’язані подавати декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація).

За звітний 2020 рік, така декларація повинна бути подана в термін з 01 січня до 31 березня 2021 року (включно) шляхом заповнення форми Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Тому наголошую на необхідності перевірити можливість входу до Реєстру та подати декларацію за минулий рік.

Відповідно до абзацу 2 ч. 2 ст. 45  Закону України «Про запобігання корупції» особи, зазначені у пункті 1, підпунктах “а” і “в” пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, які припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані до 1 квітня наступного року після припинення діяльності подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Отже, депутати сільської ради VІІ скликання, повноваження яких закінчилися в день відкриття першої сесії  ради нового скликання,  зобов’язані до 1 квітня 2021 року подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (тип декларації – після звільнення, звітний період – 2020 рік).

За несвоєчасне подання без поважних причин декларації передбачена адміністративна відповідальність.