У Київській області через стрімке поширення коронавірусу серед населення вводяться додаткові карантинні обмеження. Відповідне рішення прийнято обласною комісією з питань ТЕБ і НС.

З 21 березня до 9 квітня 2021 р. на всій території Київщини вводяться такі  додаткові обмеження:
  • Заборона перевезення пасажирів на автобусних маршрутах, в трамваях та тролейбусах в кількості понад 50 відсотків місць для сидіння
  • Проведення релігійних богослужінь дозволено за умови забезпечення площі приміщення не менше 10 квадратних метрів на одну особу;
  • Заборона приймання відвідувачів барами, ресторанами, кафе тощо, крім адресної доставки та замовлень на винос;
  • Заборонено роботу торговельно-розважальних та дитячо-розважальних центрів;
  • Дозволено роботу магазинів продовольчої групи, аптек, зоомагазинів, магазинів побутової хімії та торгівлі квітами;
  • Реалізація непродовольчої групи товарів може відбуватись лише із здійсненням адресної доставки та замовлень на винос;
  • Заборонено роботу закладів культури і проведення культурних масових заходів, басейнів, спортивних заходів.
  • Обмежено роботу ресторанів в готелях;
  • Заборонено діяльність непродовольчих ринків/ павільйонів та ярмарків;
  • Учні всіх закладів освіти області, окрім садочків, спеціальних закладів освіти та учнів 1 – 4 класів після канікул навчатимуться дистанційно;
  • Обмежено відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, та інші особи які потребують особливого догляду, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено.

Докладніше з протоколом засідання можна ознайомитися за посиланням: http://koda.gov.ua/.../departament-z.../protokoli-teb-ta-ns/.

Просимо мешканців громади з розумінням поставитись до всіх протиепідемічних обмежень. Від цього залежить здоров'я і життя кожного з нас.Бережіть себе!