«Подаруйте мені родину»: 30 вересня в Україні відзначають День усиновлення

Дата: 30.09.2022 23:02

Щороку 30 вересня, у день християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії в Україні відзначають День усиновлення. Встановлене воно у 2008 році з огляду на важливість забезпечення права кожної дитини на виховання в сім'ї та з метою підтримки і розвитку національного усиновлення.

З метою забезпечення належного здійснення передбачених законодавством заходів у сфері захисту прав дітей у Бишівській територіальній громаді діє служба у справах дітей та сім’ї Бишівської сільської ради.

Щиро вітаємо зі святом родинного затишку та дитячої надії, всіх, хто причетний до цього свята - усиновлювачів, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників!

Дякуємо вам за небайдужість, милосердя та здатність повертати дітям віру у краще, можливість знову відчути батьківське піклування та любов.

З повагою, Бишівський сільський голова Іван РОЗНАЙ