Дата: 05.11.2021 11:16

1) Згідно з рішенням Бишівської сільської ради №233-14-VIII 29 жовтня 2021 року «Про надання дозволу на розробку детального плану території за межами села Ясногородка в межах Бишівської сільської ради Фастівського району Київської області» триває розробка документа державного планування (далі – ДДП) «Детальний план території земельної ділянки з цільовим призначенням для ведення індивідуального садівництва, площею 4,9260 га з кадастровим номером 3222789200:02:015:0025 для розміщення дачної забудови, яка розташована за межами населеного пункту села Ясногородка на території Бишівської сільської ради Фастівського району Київської області», а також стратегічної екологічної оцінки (далі – СЕО) до нього у порядку, встановленому Законом України «Про стратегічну екологічну оцінку».

2) Орган, що приймає рішення про затвердження ДДП – Бишівська сільська рада;

3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:
а) дата початку та строки здійснення процедури: від 12.11.2021 р. і триває до 26.11.2021 включно (15 календарних днів).
б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень до Заяви про визначення обсягу СЕО у письмовому вигляді на поштову адресу та в ел. вигляді на ел. скриньку Бишівської сільської ради.
в) необхідність проведення громадських слухань щодо Заяви про визначення обсягу СЕО: відсутня.
г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з Заявою про визначення обсягу СЕО та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується ДДП – Бишівська сільська рада; також із Заявою про визначення обсягу СЕО можливо ознайомитись на офіційному сайті Бишівської сільської територіальної громади за посиланням: https://byshiv-rada.gov.ua/
ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреса та строки подання зауважень та пропозицій – Бишівська сільська рада; поштова адреса: 08072, Київська обл., Фастівський район, с. Бишів, вул. Київська, буд. 48; електронна адреса: info@byshiv-rada.gov.ua; строки подання зауважень і пропозицій: від 12.11.2021 р. до 26.11.2021 включно (15 календарних днів).
д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДДП: Бишівська сільська рада;

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту ДДП: відсутня.

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ПРОЄКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ  «ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ З ЦІЛЬОВИМ ПРИЗНАЧЕННЯМ ДЛЯ ВЕДЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО САДІВНИЦВА, ПЛОЩЕЮ 4,9260 ГА З КАДАСТРОВИМ НОМЕРОМ 3222789200:02:015:0025 ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ ДАЧНОЇ ЗАБУДОВИ, ЯКА РОЗТАШОВАНА ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ СЕЛА ЯСНОГОРОДКА НА ТЕРИТОРІЇ БИШІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»