Комунальне некомерційне підриємство "Бишівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Бишівської сільської ради Київської області

Комунальне некомерційне підприємство «Бишівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Бишівської сільської ради Київської області

Адреса: вул. Київська, 22Б смт. Бишів, Фастівський район, Київська область
Основний вид діяльності:  86.10 Діяльність лікарняних закладів
Керівник: Ткачова Ірина Володимирівна

Шановні мешканки та мешканці Бишівської територіальної громади!

У зв'язку з Всеукраїнською децентралізацією, з утворенням нових громад та зміною юридичної адреси КНП «Бишівський центр ПМСД», виникла необхідність перезаключити ДЕКЛАРАЦІЇ у своїх сімейних лікарів. За інформацією звертайтесь за телефонами: (04578) 2-11-37, +38 (093) 445-50-27 та за адресою: с. Бишів, вул. Київська, 22Б, Бишівська амбулаторія ЗПСМ. Сама процедура швидко проходить:
- якщо ви вже мали декларацію та у вас номер телефону не змінювався, то все автоматично підтягується і це можна зробити у телефонному режимі;
- якщо вам потрібно укласти декларацію з новим лікарем, то потрібна ваша присутність та документи (для дорослих паспорт і код, для дітей свідоцтво про народження).

Як жителям Бишівської громади вакцинуватися від COVID-19?
В Бишівській амбулаторії ЗПСМ (адера с. Бишів, вул. Київська, 22Б) можна вакцинуватися від COVID-19 з 8:30 до 15:00 год. у порядку «живої черги». З собою необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код, декларацію з сімейним лікарем та мобільний телефон.
Вакцинація запобігає важкому перебігу хвороби, госпіталізації чи смерті та рятує життя! Бережіть себе та рідних!